Kontakta oss! 

Postadress:
Team Seniorvillor

EuroContact Comfort Home AB
Skaragatan 5
531 32 Lidköping
E-post: info@seniorvillor.se



EuroContact Comfort Home AB

Team Seniorvillor HK

HUVUDKONTORET
 

Jan Hemberg
VD
E-post: jan@seniorvillor.se
Telefon: 070-55 88 600

Nils Ullgren
Senior Advicer
E-post: nils@seniorvillor.se
Telefon: 070-585 61 73

Helene Jonsson
Marknadschef
E-post: helene@seniorvillor.se
Telefon: 072-53 75 900

____________________________________________________________



REGION SYD/VÄST
Ansvarar för försäljning och byggnation i följande län:
Blekinge, Gotland, Halland, Jönköping Kalmar/ Öland, Kronoberg och Skåne.
(För övriga län kontakta Seniorvillor HK). 

Claes Brechensbauer
Regionchef
E-post: claes@seniorvillor.se
Telefon: 070-563 69 00

Daniela Greco
Kundservice
E-post: daniela@seniorvillor.se
Telefon: 040-44 60 60

____________________________________________________________

REGION ÖST
Agent och totalentreprenör i följande län:
Gävleborg, Stockholm, Uppsala, Västmanland, Örebro, Östergötland och Sörmland.
(För övriga län kontakta Seniorvillor HK).

Regionchef
Roger Lindroth
E-post: roger@seniorvillor.se
Telefon: 08-27 02 27 eller 070-86 85 588

Säljare
Pontus Lindroth
E-post: pontus.lindroth@veroldbygg.se
Telefon: 072-853 877 77